LOCALITATI MEMBRE in G.A.L. Tara Oltului
  •         Arpasu de Jos
  •         Cartisoara
  •         Carta
  •         Porumbacu de Jos
  •         Avrig
  •         Racovita
  •         Turnu Rosu
  •         Boita
  •         Caineni
  •         Boisoara
  •         Titesti

MEMBRII IN ASOCIATIA G.A.L. TARA OLTULUI:

 PARTENERI PUBLICI

  •     Strava Ioan, Consiliul Local Porumbacu, Primar
  •     Peciu Florianu Florina, Consiliul Local Racovita, Primar
  •     Istrate Stelian, Consililul Local Turnu Rosu, Primar
  •     Magheru Cristian, Consililul Local Carta, Primar
  •     Magda Dorin, Consililul Local Cartisoara, Primar
  •     Bucur Mircea, Consililul Local Arpasu de Jos, Primar
  •     Klingeis Arnold, Consililul Local Avrig, Primar
  •     Mohor Nicolae, Consililul Local Boita, Primar
  •     Nicolae Ioan, Consililul Local Caineni/VL, Primar
  •     Popescu Petre, Consililul Local Boisoara, Primar
  •     Danes Catalin, Consililul Local Titesti, Primar
  •     Sinca Maria, Grup Scolar Marsa, Director
  •     Grancea Maria, Biblioteca Avrig, Bibliotecar
 PARTENERI PRIVATI
  • S.C. Conalpin Group S.A.reprezentata de Vilau Adrian
  • S.C. Ara Com S.R.L. reprezentata de Vintila Ioan
  • S.C. Ghiocelul S.R.L. reprezentata de Meres Vasile
  • S.C. Matus Com S.R.L.reprezentata de Maties Ioan
  • S.C. Easy Tecu Group S.R.L.reprezentata de Ciobanu Florin Gabriel
  • S.C. Valea Avrigului S.R.L.Reprezentata de Napeu Victor Liviu
  • S.C. Glass Art Studio S.R.L.Reprezentata de Popa Isaia Adrian
  • S.C. Smur Vet Consult S.R.L.Reprezentata de Dadarlat Florin
  • S.C. Klingeis Consult, reprezentata de Klingeis Mihaela Violeta
  • S.C. Sil Construct S.R.L., reprezentata de Napeu Victor Silviu
  • S.C. Extra V S.R.L. Reprezentata de Voica Gheorghe
  • S.C. Gospodarie Oraseneasca Avrig retrezentata de Oprea Traian
  • S.C. Doina Prod S.R.L. Turnu Rosu reprezentata de Taranu Marcel
  • S.C. Sobis Solution S.R.L.reprezentata de Muller Hans Martin
  • S.C. Venturelli Prod S.R.L.reprezentata de Badila Costin
  • S.C. Proexpertconsult S.R.L.reprezentata de Strava Silvana
  • S.C. Matus S.R.L., reprezentata de Maties Ioan
  • PFA Moldovan, reprezentata de Moldovan Alexandra
  • S.C. EDU Pro Vita S.R.L., reprezentata de Solomon Doina
  • S.C. Karma Tour S.R.L., reprezentata de Peciu Florianu Iulia
  • I I Petrar Calin, reprezentata de Petrar Calin
  • Trandafirul Negru, reprezentata de Inge Florea
  • Ocolul Silvic Izvorul Florii,reprezentat de Prodan Ovidiu
  • S.C. Agroservice & Bondi Giani S.R.L., reprezentata de Vasu Vasile si Ioan
  • S.C. Andaria S.R.L., reprezentata de Istratescu Eusebiu
  • S.C. Vladili S.R.L., reprezentata de Lazariciu Florin
  • Cabinet Badea Marius, reprezentat de Badea Marius
  • PFA Berghia Dorin, reprezentat de Berghia Dorin
  • Grupul Scolar Marsa reprezentat de Sinca Maria
  • Asociatia Racovita Carquefou reprezentata de Limbasan Camelia
  • Asociatia Prietenii Avrigului reprezentata de Gafton Vasile
  • Asociatia Badea Cartan reprezentata de Magda Dorin
  • Asociatia de la Poalele Negoiului, reprezentata de Petrar Liviu
  • Asociatia Crescatorilor de Animale din Avrig, reprezentata de Dr. Badea Marius
  • Obstea Mosnanilor Muntele Stirinoasa si Budislavul, reprezentata de Jr. Frantu Ioan
  • Grupul de initiativa al rromilor din Avrig, reprezentata de Muresan Gheorghe
  • Popentiu Liviu, pensionar
  • Scantei Petru, ecolog
  • Francu Gheorghe Dan, jurnalist
  • Stoica Ilie
  • Albean Ioan, agriculor
  • Aldea Cristina, functionar
  • Diaconu Danut, analist programator
  • Sinea Marius, agricultor
  • Bucsa Codruta, inginer silvic